Вівторок, 24/06/25, 23:02
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Наша адреса:
34509
Рівненська область
Сарненський район
с. Костянтинівка
e-mail: kostantinlibr@gmail.com
 
ПУБЛІЧНО-ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА
села Костянтинівка

КОСТЯНТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

Від 26 січня  2015 року  №412

Про встановлення податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки

на території Костянтинівської сільської ради

У зв’язку зі змінами в бюджетному та податковому законодавстві України, керуючись пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Костянтинівська сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Костянтинівської сільської ради (додаток 1).

2. Встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової нерухомості з 01.01.2015 – 0.2.

Читати далі...

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення регуляторного акта-проекту рішення
Костянтинівської сільської ради " Про затвердження ставок єдиного
податку на 2013 рік” та аналізу його регуляторного впливу
    
Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, субєктів господарювання, їх обєднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики  15.05.2012 року на офіційному сайті  публічно-шкільної бібліотеки села Костянтинівка оприлюднюється регуляторний акт – проект рішення Костянтинівської сільської ради "Про місцеві податки і збори на 2013 рік” та аналіз його регуляторного впливу.

Метою даного проекту є: урегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання , які провадять підприємницьку діяльність на території сільської ради,створення умов для зростання надходжень збору з суб’єктів господарювання,оптимізація ставок єдиного податку за здійснення підприємницької діяльності з урахуванням балансу інтересів територіальної громади та суб’єктів господарювання; наповнення доходної частини сільського бюджету на виконання власних повноважень; забезпечення дотримання вимог Податкового кодексу щодо місцевих податків і зборів.

Зі змістом зазначених матеріалів також можна ознайомитись щоденно (крім святкових,вихідних днів ) у розробника – секретар сільської ради Троць А.П.,

телефон- 93-2-25.

Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі протягом місяця (крім святкових,вихідних днів ) за адресою : село Костянтинівка, вул. Шевченка,11.

 

Читати далі...

 

 

Костянтинівська сільська рада оголошує проведення громадських обговорень проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для будівництва та обслуговування АЗС) в с. Костянтинівка на території Костянтинівської сільської ради, яке відбудеться 26 жовтня 2012року

Проект  рішення

про затвердження проекту землеустрою

щодо зміни цільового призначення земельної ділянки

гр. Гамзі Віктору Миколайовичу

 

Розглянувши проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Гамзі Віктору Миколайовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для будівництва та обслуговування автозаправного комплексу) с.Костянтинівка, керуючись ст. ст.12, 20, Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 року № 502 "Про затвердження порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, сільська рада вирішила:

 

  Читати далі...

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сарненська центральна районна бібліотека © 2024
м. Сарни, вул. Демократична, 34